blog

Ataşehir Korsan Taksi

Ataşehir Korsan Taksi, Ataşehir ve çevresinde yaşayan yolculara en kaliteli ve en uygun hizmeti sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Güvenilir ve konforlu bir hizmet sunmasının yanında şoförlerin ehliyetlerinin güncel olması ve trafik tecrübelerinin fazla olması da yine güvence sağlayan bir başka unsur olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ataşehir Korsan Taksi, bulunduğu ilçe ve çevre ilçeler başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerinde de hizmet vermektedir. Başlangıç ve varış adresi ne olursa olsun, sizden hiçbir şekilde açılış ücreti talep edilmemektedir. Bu da sizin, dilediğiniz yerden yolculuğa başlayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Ataşehir korsan Taksi, 100’ün üzerindeki araç ve şoförleriyle, kesintisiz bir ulaşım hizmeti sağlama noktasında bölgenin en iyisi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra güvenilirliğini ve konforlu oluşunu da kanıtlar nitelikte geri dönüşler almakta ve ilk günkü kalitesiyle yoluna devam etmektedir.

Ataşehir Korsan Taksi, yolcularına 7/24, tatil günleri dahil olmak üzere hizmet sağlamaktadır. Her an, ihtiyacınız olan durumlar için taksi çağırma imkanı tanıyan Ataşehir Korsan Taksi, hiçbir zaman araç eksikliği problemiyle karşılaşmaması ile de büyük beğeni toplamaktadır. Müşteri odaklı hizmet politikası sayesinde müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan bu korsan taksi, her nerede olursanız olun size yalnızca bir telefon kadar uzaktır. Bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşıp sizi gitmek istediğiniz yere yine en hızlı şekilde ulaştırabilmektedir.

Ataşehir Korsan Taksi, bütün yolcularına sabit fiyat garantisi de vermektedir. Gideceğiniz yerin ücretini, daha önceden bilmeniz sizin ekonomik durumunuzu olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçmektedir. Her müşteriye eşit fiyatla hizmet vermesi de yine burayı cazip kılan bir diğer özelliği olarak görülmektedir.

Ataşehir Korsan Taksi, her bir yolcuya yeni bir deneyim olarak bakmaktadır. Bu durum da kendilerini her geçen gün geliştirmeye devam ettiklerinin bir göstergesidir. Bunun yanı sıra güler yüzlü şoförleri, yolculuğunuz anında olumsuz durumlarla karşılaşmanızın önüne set çekmektedir. Araçların her biri, düzenli olarak temizlenmekte ve yine aynı düzende dezenfekte edilmektedir. Bu da aslında yolcuların oldukça hijyenik bir araçla yolculuk yapmalarına olanak sağlar. Alanında uzman şoförleri ve yeni model araçlarıyla Ataşehir Korsan Taksi, yeni yolcularını da kendi bünyesinden biri gibi görerek taşımaya daima hazırdır.