Havalimanı Transferi

İstanbul'un bütün bölgelerinden İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Sizleri ve misafirlerinizi profesyonel ekibimizle karşılar, park yeri, otopark bedeli, trafik stresi olmadan gideceğiniz yere vip araç hizmetimiz ile kolaylıkla ulaştırırız. Havalimanı transferlerinde geleceğiniz şehirde adresinize bir an önce ulaşmanız için, sizi havalimanında karşılayabilir ve doğrudan şoförlü araçlarımızla konforlu ve güvenli bir şekilde adresinize götürebiliriz. Steril, konforlu, güvenli, vip araçlarımız ve profesyonel şoför kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz de amacımız müşterilerimizin Türkiye’ye planlamış olduğu ticari veya turistik seyahatlerinde, uzman ekip arkadaşlarımızın takibiyle uçuş sonrası sizin, ailenizin veya arkadaşlarınızın havalimanından otelinize veya şehir içi, şehir dışı gideceğiniz herhangi bir yere ulaşımınızı güvenli olarak gerçekleştirmektir.

Sunmuş olduğumuz Havalimanı Transfer Hizmeti sayesinde, uçuş sonrası bagajlarınızı teslim aldıktan sonra Havalimanı karşılama ekibimiz tarafından alınıp vip aracınıza götürülürsünüz ve istediğiniz noktaya bırakılırsınız. Tatillerde ya da iş seyahatlerinde en fazla sorun olan konulardan bir tanesi havalimanı ile gidilecek yer arasındaki transfer sürecidir. Bazı havalimanlarında transfer hizmetine ulaşmak oldukça zor olmakta ya da bazı havalimanlarında toplu taşıma bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda önceden planlama yapılmalı ve vip transfer hizmeti ayarlanmalıdır. Seyahatler esnasında en zor olan kısım valiz taşıma sorunudur. Özellikle uzun süren seyahatlerde valiz boyları büyür ve ağırlaşır. Transfer sepetim olarak geniş bagaj hacmine sahip lüks ve son model araçlarımız ile bu sorununuzu ortadan kaldırmaktayız