Korsan Taksi Hizmeti

Ece Vip Taksi olarak müşterilerine haftanın her günü ve her saatinde 7/24 bir şekilde kesintisiz hizmet verecek geniş araç filosuna sahiptir. Ece Vip Taksi sizlere rakipsiz fiyatlarla en uygun korsan taksi ücreti ile hizmet vermektedir. Ucuz taksi olmamızın yanı sıra güven ve konfor içinde seyahat vadediyoruz. Araçlarımızın tüm bakımlarını zamanında ve eksiksiz yaparak seyahat güvenliğinizi en üst seviyede tutarız. Ece Vip Taksi olarak seyahat güvenliğinizi önceliklendirerek mümkün olabilecek en kısa sürede 15 dakika içerisinde aracımızın kapınızda olmasını ve gideceğiniz yere en kısa sürede ulaşımınızı sağlıyoruz.

Korsan taksi, yolcuları, ticari taksilere oranla çok daha uygun ve sabit fiyata istediği noktaya ulaştıran taksilere denmektedir. Korsan taksinin, birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, gideceğiniz yerin tutarını daha yolculuğa başlamadan biliyor olmanızdır. Bunun yanı sıra anlaşılan korsan taksi durağına göre çeşitli uygulamalar, taşıma kampanyaları gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

Korsan taksiler, çoğunlukla 7/24 hizmet vermektedirler. Bu nedenle dilediğiniz her zaman taksi çağırabilmeniz mümkündür. Her taksi durağının kendi fiyat tarifesi vardır. Fakat buna rağmen hemen hepsi uygun fiyata ulaşım sağlamak amacıyla hizmet verdiği için fiyatlar arasında çok büyük bir fark görülmemektedir.
 
Korsan taksilerin önceliği, müşterilerin konforlu bir yolculuk gerçekleştirmesini sağlamaktır. Bu nedenle araçlarının muayenelerinden koltuklarının rahat oluşuna her ayrıntıya dikkat etmektedirler. Bunun yanı sıra şoförlere de aynı özen gösterilmektedir.   Korsan taksi şoförleri, uzun yıllar şoförlük yapmış, trafik konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadırlar. Ayrıca, hizmet verdikleri bölgedeki yollara hakimdirler. Bu nedenle gidilecek olan bölgeye en kısa yoldan nasıl ulaşılabileceğini de bilmektedirler.
 
Şoförlerin teknik tecrübelerinin yanı sıra korsan taksiler, güler yüzlü ve kibar olmaya da özen göstermektedirler. Oldukça nazik ve saygılı şoför kadrolarıyla hizmet vermeleri nedeniyle sıkça tercih edilmektedirler.
 
Çoğu taksi durağının düzenli müşterileri mevcuttur. Bunlar günlük olarak işe, okula ya da herhangi bir yere aynı saatlerde giden insanlar olabilirler. Bu kişilerin düzenli ulaşımı için taksi duraklarıyla anlaşılabilir. Bu durumda bir yere geç kalma durumunuz olmamaktadır. Bu gibi özel talepleriniz için durakla görüşme sağlamanız ve talebinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca korsan taksiler, gidilecek olan ileri tarihli bir gün ve yer için randevu sistemi de oluşturmaktadırlar. Böylece ani olarak yaşanacak araç bulamama ya da yetişememe gibi sorunlarınızın önüne geçilmiş olunur. Rezervasyon yaptırmak istediğiniz tarih, gün ve saati durak sorumlusuna ileterek kolayca o gün için araç tahsisi gerçekleştirme olanağınız mevcuttur.
 
Korsan taksi, araçlarının bagaj genişliğine de önem verir. Çünkü araçlar kısa mesafeli yolculukların yanı sıra otogar, havalimanı ya da tren garına ulaşmak isteyen yolcuları da taşımaktadır. Bu durumlarda bagajın geniş olması, yolcu için büyük avantaj sağlamaktadır.