blog

Arnavutköy Korsan Taksi

Arnavutköy Korsan Taksi, yalnızca Arnavutköy’ün değil çevre illerin de taksi ihtiyacına karşılık verebilecek araç çoğunluğuna sahiptir. 7/24 hizmet veriyor olması da onu tercih edilebilir bir taksi durağı olarak görmemize neden olmaktadır.

Arnavutköy Korsan Taksi araçlarının hepsinde klima mevcuttur. Bunun yanında geniş hacimli bagajları sayesinde yanınızda taşımanız gereken birçok eşyayı da taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Gideceğiniz noktadan sizin alınacağınız noktaya kadar her yere hızlıca varır ve bagajınızı sürücüler kendileri yerleştirir.

Arnavutköy Korsan Taksi, sizi ulaşacağınız noktaya en uygun fiyata götürmeyi amaç edinmiştir. İstanbul içerisinde her noktadan her noktaya ulaşım söz konusudur. Seyahatin başlangıç ve bitiş noktalarını söylediğinizde, henüz yolculuğa başlamadan tutarı öğrenebilirsiniz. Dilerseniz ileri tarihli taksi randevusu da oluşturabilirsiniz. Böylece bir yere gideceğiniz zaman taksi beklemek için ekstra vakit harcamış olmazsınız.

Arnavutköy Korsan Taksi, sizlere birden fazla ödeme seçeneği de sunmaktadır. Böylece ödemelerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Araçların hepsinin muayeneleri düzenli olarak tamamlanmaktadır. Bu nedenle araçları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Önce sağlık, sonra kaliteli hizmet ilkesi doğrultusunda hizmet vermektedir.

Arnavutköy Korsan Taksinin düzenli yolcuları da olabilmektedir. Bu sayede iş yerinize giderken ya da dönüşlerinizde özel araç tahsis ediyor gibi zamanında gidiş gelişleriniz günlük olarak sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra havaalanı, otogar, tren istasyonu gibi alanlara da transfer sağlanmaktadır. Sürücülerin hepsi deneyimli ve dikkatlidir. Bu nedenle güvenliğiniz tehlikeye girmez. Rahat bir yolculuk yapabilmeniz sağlanır.

Fiyatlar, kilometre üzerinden hesaplanmaktadır. Kilometre üzerine güncel fiyatlarımızı arayıp ulaşarak öğrenebilir ve bu sayede gideceğiniz noktaya olan tutarı da rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Özellikle hastane randevusu, sabah erken gerçekleşen iş toplantıları gibi önemli ulaşım ihtiyaçlarınız için akşamdan randevu almanız, sizin herhangi bir aksilik yaşamamanız açısından daha sağlıklı olacaktır.

Arnavutköy Korsan Taksinin en güzel yanı, herhangi bir bahane üreterek fazla ücret almıyor olmasıdır. Trafiğin yoğun olması, yolun yanlış tarifi ya da benzeri herhangi bir durum için sizden ek ücret talep edilmez. Bunun yanı sıra araçlar sizi ilk yarım saat boyunca ücretsiz bekleme opsiyonuna sahiptir. Yarım saati geçen beklemeler için ise her yarım saatte bir 15 TL bekleme ücreti eklenir.