blog

Beşiktaş Korsan Taksi

Beşiktaş Korsan Taksi, başta Beşiktaş ve çevre ilçeler olmak üzere her ilçede 7 gün 24 saat hız kesmeden hizmet vermektedir. İstanbul’un karmaşık yollarına ve yoğun trafiğine rağmen yolcularını güvenle, istediği zamanda istediği lokasyona ulaştırmayı hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana başarıyor.

Beşiktaş Korsan Taksi, 100’ün üzerinde araçla hizmet vermekte. Bu nedenle araç bulama sıkıntısını ticari taksilerde olduğu gibi yolculara yaşatmıyor. Bu da memnuniyet derecesini artırıyor. Bu araçların her biri yüksek konfor kalitesine sahip. Bu nedenle yolcular, ulaşım sırasında rahatlığından da ödün vermemiş oluyor. Araçların hepsi, soğutucuya ve klimaya da sahip. Bu da her mevsimde yolculuğun rahat geçmesini etkileyen önemli faktörlerden biri.

Beşiktaş Korsan Taksi, sabit fiyat politikası sayesinde yolcularını aynı mesafede aynı fiyatla taşımaktadır. Bu da bir yolcunun trafiğe takılıp fazladan para ödemesinin önüne geçmektedir. Ücretlendirmeler başlangıç noktalarından varış noktalarına belirlenmiş olup, ince ayrıntılara girilmemektedir. Yani gideceğiniz caddenin sonuna kadar bırakıldığınızda ekstra ücret ödemezsiniz. Bu durum da Beşiktaş Korsan Taksinin yolcular tarafından tercih edilmesinde önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beşiktaş Korsan Taksi, dilediğiniz zaman bir telefonla ulaşabileceğiniz kadar yakınınızdadır. Bunun yanı sıra WhatsApp üzerinden ulaşım sağlayabilmekte olmanız da alternatif yolları oluşturmaktadır. Anlık ihtiyaçlarınızın yanı sıra Beşiktaş Korsan Taksi, randevu sistemi ile araç rezervasyonu da yapmaktadır. Herhangi bir ileri tarihli yolculuğunuz için önceden randevu talep edebilmektesiniz. Bu durumda yolculuğu gerçekleştirmek istediğiniz tarihi ve saati belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında her ihtimale karşı günlük ihtiyaçlarınızda araçlarımızı en az 20 dakika öncesinden talep etmeniz, aksaklık yaşanmaması açısından önemlidir.

Beşiktaş Korsan Taksi, kapınıza gelen taksinin beklediği ilk 15 dakikalık süre içerisinde sizden ek ücret talep etmemektedir. Fakat bekleme süresi geçiyor ise mutlaka durak haberdar edilmelidir. Haber verilmeyen durumlarda ek ücret alınması söz konusu olabilmektedir.

Beşiktaş Korsan Taksi bünyesinde çalışan bütün sürücüler, ehliyetli ve deneyimli kişilerdir. Bu da yolcuların güvenliği ve rahat etmesi açısından incelikle düşünülen noktalardan bir tanesi olarak görülmektedir. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için tercih edilebilecek tek adres Beşiktaş Korsan Taksidir.