blog

Başakşehir Korsan Taksi

Ece Vip Başakşehir Korsan Taksi olarak sizlere daha verimli bir hizmet verebilmek için lütfen taksi çağırırken durak telefon numaralarından veya whatsapp hattımızdan isteyip şoförler ile irtibata geçmeyin filomuzda çalışan tüm araçların modelleri sizlere daha konforlu hizmet verebilmek için sürekli yükseltilmektedir. 

Tüm araçlarımızın her yolculuk sonrasında dezenfekte olması sağlanıp bir sonraki yolcumuz için hazırlamaktadır. Ayrıca yaz ve kış aylarında araç lastikleri sürekli değişmekte ve yazlık, kışlık lastik değişimi yapılmaktadır. Tüm araçlarımızın periyodik bakımları da tam zamanında yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizler için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz.

Hepimiz biliyoruz ki taksiler insanlarımızın çok sık kullandığı ulaşım araçlarıdır ve son dönemlerde fiyatların inanılmaz şekilde yüksek olmasından şikayet eden insanlar bir yerden bir yere giderken çok zorluk çekmektedir ve ticari taksilere kat kat para ödemektedir. Bu sebepten dolayı siz değerli müşterilerimize Ece Vip Korsan Taksi olarak Başakşehir ilçemiz de bulunan korsan taksi durağımızla her zaman hizmet sunmaktayız.