blog

Beykoz Korsan Taksi

Beykoz Korsan Taksi, her şeyden önce güvenliğe ve hijyene önem vermektedir. Özellikle araçlarında covid-19 önemlerine büyük özen gösteren Beykoz Korsan Taksi, bu konuda hassas davranmakta ve araçlarını gün aşırı dezenfekte uygulamasına dahil etmektedir. 

Beykoz Korsan Taksi, yolcuları için 7/24 hizmet vermektedir. Öncelikli olarak Beykoz ve çevresi olmak üzere İstanbul’un her ilçesine yolcuları ulaştırmaya da özen göstermektedir. Yalnızca varış noktasında değil başlangıç noktasında da başka ilçelere, açılış ücreti almadan ulaşım sağlayabilmesi, Beykoz Korsan Taksiyi tercih edilebilir kılmaktadır. 

Beykoz Korsan Taksi, yolcularının güvenliğini ve konforunu da göz önünde bulundurmaktadır. Bu amaçla, araçlarının her birinin muayenelerini düzenli olarak kontrol etmekte, arıza oluşmaması için çaba göstermektedir. Araçlarının genişliği ve koltuklarının rahatlığı da konforlu bir yolculuğa elverişli olabilmesi için dikkat edilen detaylar arasında yer almaktadır. 

Beykoz Korsan Taksi, yolculuklar için sabit bir ücret belirlemektedir. Bunun yanı sıra şeffaf fiyat bilgisine sahiptir. Fiyatları, gidilecek olan mesafenin kilometresini 1,80 TL ile çarparak hesaplamaktadır. Bu bilginin verilmesi, yolculuğu gerçekleştirmek isteyen müşterilerin kendi hesaplamasını yapmasına da olanak tanımaktadır. 

Beykoz Korsan Taksi ile yolculuk yapmanız için, yolculuğa çıkmak istediğiniz vakitten yalnızca yirmi dakika öncesinde araç talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bu süre, olası bir aksiliğin yaşanabilmesi olasılığına karşı önlem alınarak hesaplanmıştır. Bunun yanında ileri tarihli yolculuklar için rezervasyon yapma uygulamasını da faaliyete geçirmiş ve aktif olarak uygulamaktadır. 

Beykoz Korsan Taksi, güvenliğiniz için ayrıca şoförlerini de özenle seçmektedir. Her şoförün ehliyeti olmakla beraber güncellenmiş durumdadır. Bu gibi gerekli belgelerin yanı sıra her sürücünün oldukça güler yüzlü ve nazik olması da yolculuğun pozitif ve aksilik yaşanmadan gerçekleşmesine büyük ölçüde katkı sunmaktadır. Beykoz Korsan Taksi, yolcularına müşteri olarak değil kendi aile fertlerinden biri olarak bakmaktadır. Bu da arada oluşan güvenin teminatı niteliğindedir. 

Beykoz Korsan Taksi, otogar, havalimanı ve tren garı gibi ulaşım noktalarına da sabit fiyatlı ulaşım sağlamaktadır. Gidilecek mesafe önemli olmaksızın hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında bu hizmetleri sunmakta ve bagaj konusunda da size yardımcı olmaktadır.